"Україна в безпековій політиці США". Аналітична записка29.11.2017

Анотація

 

Перемога Д. Трампа на виборах обумовила своєрідну «геополітичну паузу». Республіканська Адміністрація визначає порядок денний своїх дій на міжнародній арені щодо врегулювання сучасних викликів та загроз міжнародній безпеці — війна в Сирії, міжнародний тероризм, збройна агресія РФ на Донбасі.

 

Визначення програми дій США стосовно врегулювання чинних викликів забезпечить можливість прийняття Стратегії національної безпеки нової Адміністрації Сполучених Штатів, що у свою чергу створює вікно можливостей для України у протидії гібридній агресії Росії.

 

Відсутність прогресу в імплементації Мінських домовленостей потребує якісно нових механізмів врегулювання конфлікту. Приєднання США до Нормандського формату (формат «Нормандія +» ) може забезпечити новий імпульс переговорному процесу.

 

В записці пропонуються можливі шляхи українсько-американської співпраці у воєнно-політичній та військовій площині в реаліях сьогодення.

 

завантажити
читайте також:
23.07.2018 Стаття заступника директора Регионального філіала НІСД в м. Дніпро О.Їжака у газеті "Дзеркало Тижня"
13.06.2018 "Унормування нормативно-правової бази співпраці Україна - США в оборонній сфері". Аналітична записка
26.04.2018 "Сучасні науково-технологічні можливості в оборонній сфері". Аналітична записка
04.04.2018 "Посилення морської складової безпеки НАТО в рамках реалізації Морської стратегії Альянсу". Аналітична записка
04.04.2018 "Шляхи врегулювання конфлікту на Донбасі (дорожня карта)". Аналітична записка