"Проблемні питання відтворення боєприпасної галузі ОПК України в умовах гібридної війни та шляхи їх вирішення". Аналітична записка04.04.2018

Анотація

 

Наведено результати аналізу причин занепаду боєприпасної галузі. Зазначена необхідність відновлення її технологічного та виробничого потенціалу.

 

Відзначено важливість  перших запроваджених державних заходів щодо вирішення цієї складної проблеми. Наведено пріоритетні напрями відновлення галузі, серед яких будівництво двох нових заводів  – з виробництва порохів та вибухівки – та модернізація підприємств і організацій, розташованих на підконтрольній території.

 

Запропоновано на період будівництва заводів передбачити подвійне підпорядкування Науково-дослідного інституту хімічних продуктів Міністерству оборони України та ДК «Укроборонпром». Підкреслена багатовимірність і складність її розбудови. Враховуючи стратегічне значення відновлення галузі підготувати проект закону України «Про відновлення технологічного і виробничого потенціалу боєприпасної галузі України в період 2018-2021 років» та подати його на розгляд Верховної Ради України, передбачивши,  державну підтримку будівництва нових заводів і виробництв та право створення юридичних приватно-державних структур за участю державних підприємств галузі та іноземних компаній.  

 

Наведено пропозиції щодо забезпечення у перехідний період боєприпасами ЗСУ та інших військових формувань.  

 

завантажити
читайте також:
23.07.2018 Стаття заступника директора Регионального філіала НІСД в м. Дніпро О.Їжака у газеті "Дзеркало Тижня"
13.06.2018 "Унормування нормативно-правової бази співпраці Україна - США в оборонній сфері". Аналітична записка
26.04.2018 "Сучасні науково-технологічні можливості в оборонній сфері". Аналітична записка
04.04.2018 "Посилення морської складової безпеки НАТО в рамках реалізації Морської стратегії Альянсу". Аналітична записка
04.04.2018 "Шляхи врегулювання конфлікту на Донбасі (дорожня карта)". Аналітична записка