2-ге сесійне засідання РГ19.04.2011

19 квітня 2011 року у приміщенні малого конференц-залу Закарпатської обласної державної адміністрації відбудеться друге сесійне засідання Робочої групи «Регіональний вимір євроінтеграційної стратегії України: регіональний розвиток та міжрегіональне співробітництво» «Національного Конвенту України щодо ЄС», що здійснюється Національним інститутом стратегічних досліджень при Президентові України спільно з Українським незалежним центром політичних досліджень у партнерстві з Дослідницьким центром Словацької асоціації зовнішньої політики (м. Братислава) за підтримки Словацького фонду розвитку (Slovak Aid).

 

Тема засідання: «Міжрегіональна співпраця та Транскордонне співробітництво в контексті євроінтеграційної  стратегії України».

 

На засідання виносяться наступні питання:  

-   потенціал міжрегіонального співробітництва областей Карпатського регіону;

-   транскордонне співробітництво як інструмент європейської інтеграції України та чинник вирішення соціально-економічних проблем прикордонних регіонів (інститути, інструменти, імплементація, проблеми).

 

До участі у заході запрошені представники Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Європейської Комісії, заступники голів ОДА Закарпатської, Львівської, Івано-Франківської та Чернівецької областей, члени обласних комітетів з економічних реформ цих областей, представники дипломатичних місій, наукових установ, громадських організацій, ЗМІ, провідні експерти з питань європейської інтеграції і регіонального розвитку, представники дипломатичних установ, акредитовані в Україні. 

 

Місце проведення: Закарпатська обласна адміністрація, м. Ужгород, пл. Народна, 4, 2-й поверх.

Початок реєстрації учасників – о 13.30.

 

Початок засідання – об 14:00. 

 

Контактні особи:

Світлана Мітряєва, директор регіонального філіалу Національного інституту стратегічних досліджень в м. Ужгороді.

E-mail:  uf.niss@gmail.com 

тел. (0321) 64 -44-51.
читайте також:


24.09.2018 Аналітична доповідь до щорічного Послання Президента України до Верховної Ради України "Про внутрішнє та зовнішнє становище України в 2018 році"
18.06.2018 27 червня – Круглий стіл «Стан та проблеми реалізації кібербезпекового державно-приватного партнерства в Україні»
02.06.2018 Анонс
24.04.2018 анонс
02.03.2018 Круглий стіл "Проблеми формування в Україні мінімальних запасів нафти й нафтопродуктів"